• POP SENICA 11.4.2014

•                                       Pop Senica 2014

Centrum voľného času „Stonožka „ v Senici uskutočnilo 11.apríla v kultúrnom dome 15. ročník speváckej a hudobnej súťaže pre deti a mládež v oblasti populárnej hudby „ Pop Senica .“ Súťaž prebiehala v troch vekových kategóriách .V druhej kategórii sme mali dvoch súťažiacich zo ZUŠ v Malackách, Františka Beleša a Vanessu Sojákovú .

František Beleš spieval pieseň z repertoáru skupiny Money Factor „ Vráť trochu lásky medzi nás“ a Vanessa Sojáková spievala pieseň od Mariky Gombitovej „ Mami, mami.“ Šťastie sa usmialo na Františka Beleša , pretože vo svojej kategórii získal za svoj spevácky výkon 1. miesto .Žiakov  pripravila  pani učiteľka Mgr. Oľga Ballayová .

Srdečne gratulujeme.

Zľava František Beleš                                          František Beleš                                                               Vanessa Sojáková